Hikayemiz

Osmanlı mutfağından doğan ve Türk kültürünü dünyaya yayan lokum, Guru markası ile yine yeniden dünyaya açılıyor. Türkiye’nin dünyada tanınmasında büyük rol oynayan Türk lokumları, sektörde uzun yıllar hizmet veren markamız Guru ile yerel dokusunu kaybetmeden sizlerle buluşuyor. 15. yüzyıl ile başlayan lokumun yolculuğu bugün Guru ile en taze haliyle devam ediyor.

En sevilen nostaljik lokum lezzetinin bugün ve yarın devam etmesi için modern üretim teknikleri kullanıyor, geleneksel ve modern lokum çeşitleri üretiyoruz. Guru online alışveriş sitemiz; başta lokum olmak üzere taze kavrulmuş Türk kahvesi, leziz çikolatalar, taze kuruyemişler, yöresel ürünler, geleneksel tatlılar ve fit ürünler sunuyor. Doğal, leziz ve kaliteli geleneksel tatlar için her zaman Guru’ya güvenebilirsiniz.

Neden Lokum GURU ?

Guru markası olarak tüm ürünlerde en taze ürünler kullanılır, günlük ürünlerle lokum yapılır. Tüm siparişleriniz size özel hazırlanır ve korunaklı şekilde size teslim edilir.

Lokum, çikolata, kahve, tatlı ya da fit ürünleri belli bir kalite standardında yiyebileceğinizin güvencesini veren ekibimiz, Guru farkını açıkça göstermektedir. En sevdiğiniz lezzetler Guru’nun yüksek kalite lezzetiyle sizlerle buluşturulur.

Guru Lokum’dan sipariş verdiğiniz an siparişiniz hazırlanır ve gönderilmek üzere yola çıkar. Taze ve lezzetli tatlarımızı size en hızlı şekilde teslim etmeye özen göstermekteyiz.

Guru Lokum’a 7/24 Whatsapp iletişim hattımızdan, e-posta adreslerimizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleri
Pazartesi:09:00-20:00
Salı:09:00-20:00
Çarşamba:09:00-20:00
Perşembe:09:00-20:00
Cuma:09:00-20:00
Cumartesi:10:00-14:00
Pazar:Kapalı
Menü
Kapat

Sepetim

Kapat

Favorilere Ekle

Sizi görmek çok güzel!

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesinde açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Zaten bir hesabınız var mı?

Kapat

Kategoriler